Stadnina Koni & Agroturystyka 

Nad Zalewem Jeziorsko "PASJA"

 

Adres

 

Nasza oferta

Galeria zdjecJazda konna     GALERIA kliknij na zdjęcie

Posiadamy spokojne, zrównoważone konie na których zarówno dorosły, jak i dziecko może rozpocząć naukę jazdy konnej. Oferujemy jazdę konną w terenie po przepięknych otwartych leśnych bezdrożach lub piaszczystej plaży. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia. O Popowie mówi się, że to magiczne miejsce w którym panuje rodzinna, ciepła, serdeczna atmosfera . Żyją tu w symbiozie  ludzie i zwierzęta. Jest to miejsce, w którym można  odpocząć z dala od miejskiego zgiełku i cieszyć się udanym urlopem.

Rajdy konne     GALERIA kliknij na zdjęcie

Galeria zdjec

Dla jeźdźców, których pasją naprawdę stały się konie proponujemy rajdy konne po urozmaiconych terenach. Stadnina nasza należy do Łódzkiego Szlaku Konnego im. majora Henryka Dobrzańskiego "Hubala", dlatego tradycją stało się organizowanie jednodniowych lub kilkudniowych rajdów konnych, bo przecież z końskiego grzbietu inaczej wygląda otaczający świat. Można tworzyć indywidualnie własne grupy na rajd i umawiać się z nami na dowolny termin. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Grupy mogą być o różnym poziomie zaawansowania grupy z galopem, lub dla mniej zaawansowanych tylko stęp, kłus, z bryczką dla odpoczynku lub bez bryczki. Ilość dni rajdu i trasy również wedle życzenia.

 

Hipoterapia     GALERIA kliknij na zdjęcie

Galeria zdjec

Prowadzimy zajęcia z hipoterapii pod okiem wykwalifikowanych specjalistów. Zapewniamy spokojne, przyjazne konie jak i fachowość prowadzonych zajęć.

 

 

 

Bryczka, kuligi, ogniska     GALERIA kliknij na zdjęcie

Galeria zdjec

Latem organizujemy przejazdy bryczka po najbliższej okolicy, natomiast zimą proponujemy kuligi, z możliwością zakończenia przejażdżki przy ognisku.

 

 

 

Jazda końmi do ślubu, sesje zdjęciowe     GALERIA kliknij na zdjęcie

Galeria zdjec-sesje zdjeciowe z konmi

Wszystkim tym którym marzą o niebanalnym ślubie proponujemy ślub bryczką lub wierzchem wraz z orszakiem koni. Nasze konie są świadkami ważnych uroczystości z życia rodziny typu chrzest, komunia, urodziny. Tworzymy niepowtarzalne zdjęcia na tle przepięknej popowskiej przyrody.

 

  

Obozy jeździeckie dla dzieci i młodzieży     

Zapraszamy do naszego ośrodka na letnie i zimowe obozy jeździeckie. Posiadamy odpowiednio wyszkolone, spokojne konie, nadające się zarówno dla dzieci, dorosłych  którzy nigdy nie jeździli, jak i dla zaawansowanych jeźdźców. Mała liczba jeźdźców podczas lekcji, przypadająca na instruktora, pozwoli mu odpowiednio skupić się na każdej osobie . Podział na grupy według umiejętności jeździeckich (od początkującej, średnio zaawansowanej po zaawansowaną ). Na ujeżdżalni w zależności od grupy nauka jazdy na lonży, nauka skoków , ujeżdżenia i woltyżerka, a także wyjazdy w niezapomniane przepiękne tereny. Obozowicze będą mogli pomagać w zabiegach pielęgnacyjnych przy koniach i w ich karmieniu. Nauczą się pracy z młodym koniem, (lonżowanie, nauka chodzenia na uwiązie, przeprowadzanie przez cavaletti i szeregi gimnastyczne). Poprowadzimy wykłady teoretyczne, a także dzieci nauczą się siodłania i zachowania przy koniach. Podczas obozu opiekować się dziećmi i młodzieżą będzie odpowiednio przygotowany wychowawca. Nikt na pewno podczas obozu nie będzie się nudził. W czasie wolnym wiele gier i zabaw,a także zwiedzanie pobliskiej malowniczej okolicy. 

 Galeria zdjec

LETNIE OBOZY JEŹDZIECKIE  - dla dzieci i młodzieży

Szczegóły w zakładce OBOZY KONNE

    

 Galeria zdjec

OBÓZ JEŹDZIECKI dla dorosłych  

Proszę o indywidualny kontakt.

  Galeria zdjec

ZIMOWE OBOZY JEŹDZIECKIE

Cenę i terminy obozów podamy po wakacjach.
 

Pensjonat dla koni     GALERIA kliknij na zdjęcie

Galeria zdjec

Serdecznie zapraszamy do naszego pensjonatu dla koni. Posiadamy jeszcze wolne boksy w murowanej stajni. Gwarantujemy fachową opiekę dla Państwa koni, mamy 20 letnie doświadczenie w ich hodowli. Bardzo starannie komponujemy menu dla koników oraz, zapewniamy stały dostęp do wody (poidła). Posiadamy padoki i pastwiska dla koni. Naszym atutem jest piękna okolica z wyjątkowo atrakcyjnymi terenami do jazdy konnej (woda, plaża, polany i lasy). Stadnina nasza należy do Łódzkiego Szlaku Konnego (Hubali). Organizujemy jedno lub wielodniowe rajdy konne, w których mogą brać udział właściciele wraz ze swoimi końmi będącymi u nas w pensjonacie. Istnieje możliwość zajeżdżania, układania przez nas Państwa  konia, a także szkolenia się pod okiem instruktora. Posiadamy także pokoje do wynajęcia. Możliwość transportu koni do naszej stajni. Konie są regularnie odrobaczane i szczepione. Jesteśmy w stałym kontakcie z weterynarzem i kowalem.

 

  

Pokoje do wynajęcia     GALERIA kliknij na zdjęcie

Galeria zdjec

Sympatykom koni oraz wiejskiego swojskiego klimatu proponujemy pobyt w pokojach 2,3 lub 4 osobowych z wydzieloną dla gości kuchnią i 2 łazienkami z natryskami. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Amatorów wędkowania zapraszamy nad zalew. Kochających spacery do lasu a miłośników koni na jazdy które po tych cudownych terenach długo zostają w pamięci.

 

Wycieczki szkolne     GALERIA kliknij na zdjęcie

Galeria zdjec

Nasza stadnina zachęca dzieci, młodzież , jak i również grupy zorganizowane: przedszkola, szkoły do zgłębiania wiedzy na temat koni, jak i też samej nauki jazdy konnej. Wszystkie zagadnienia na temat tych pięknych zwierząt właściciele stadniny przekazują w sposób profesjonalny, ciekawy i łatwo przyswajalny.